wz
 
 
 

 

 

Porota
První ročník (2010)
Soutěžící 1.ročníku
Ceny pro vítěze
Spoznoři
DiskuzeSoutěžící č.1A


Soutěžící: misa.nauda
Věk: 11let
Město: Nové město pod Smrkem

Kontinent a stát: Eropa č.2 (Itálie)
Jméno panenky: Karin Holleowá

Registrační fotografie

                     

Karin žije celý život na rodiném ranči a má moc ráda koně. Momentálně žije v Praze kvůli účinkování v....( to se dozvíte při volné disciplíně
Sní o tom že bude trenérka koní, tanečnice nebo zpěvačka. Tančí od pěti let a zpívá od sedmi. S karin se více seznámíte během soutěže

1.Disciplína - Promenáda v plavkách - fotografie

             

Příběh - Karin zbožňuje sportování. Ráda hraje tenis. Ve dvanácti letech se stala Juniorskou Mistryní Itálie v tenisové dvouhře a na druhém místě skončila ve čtyřhře kterou hrála se svojí kamarádkou Lindou. Také ráda hraje beachvolejbal a golf. Umí jezdit na koni a ve čtrnácti letech jezdila závodně parkur ( skákání přes překážky – samozřejmě na koni ). Od šesti let navštěvovala taneční školu pro dívky a balet.

Pár slov návrhářky – Plavky jsou jednodílné, ušité z látky s tenkými proužky veselých barev. Mají na vrchní části ,,vystřiženo kolečko“ které potrhává Karininu krásu a především její sexy postavu. K plavkám je přišit pruh žluté látky, který má nahrazovat jakýsi pásek.
Karin si sama navrhla klobouček, která připomíná nedotažený uzel. Dále si sama navrhla kulatou mini taštičku, která se zavazuje kolem pasu.

2.Disciplína - Volná disciplína - fotografie

             

Příběh - Karin už několik let chodí do dívčí taneční školy. Společně s dalšími třemi dívkami založila skupinu Star Team. Tancují např. na různých akcích, slavnostech atd. Tančily i při úvodní písni ,,To jsem já" na muzikálu Baron Prášil. Karin také tančila v muzikálu Kleopatra a občas tančí ve videoklipech Italsko české hudební skupiny Damichi.

Pár slov návrhářky - Karin a ostatní holky ze Star Team mají úbor složen ze sukně a tílka.Jednoduché polotílko bez ramínek má na sobě logo Star team, které si dívky sami navrhly.Bílá sukně má na okraji třásničky a vršek zdobí pruh červené látky. Na ruce si dívky dávají náramky, které v přítmí/tmě svítí.

 

3.Disciplína - Večerní toaleta pro Miss - fotografie

             

Karin má ráda jednoduchost a eleganci. Byly jí tedy navrženy jednoduché úzké šaty bez ramínek. Mají tmavě zelenou barvu, která Karin velice sluší. Šaty mají bílý opasek zdoben zlatými třpytkami, těmi je zdobena i vrchní část šatů. Kolem krku Karin zvolila bílý hedvábný šál...

4.Disciplína - Národní kroj - fotografie

               

Karin se narodila v Itálii. Její rodiče patří k těm bohatším takže dceru mohli podporovat v golfu a tenisu. Zkrátka ke sportům finančně náročným. Má dvanáctiletého bratra Maria a šestnáctiletou sestru Mayu. I když je italka, nemá ráda špagety a v pizzách je opravdu vybíravá :o)

O modelu – Model tvoří jednoduché bílé tílko ( na fotkách není vidět ) se zavazováním za krk, to je ozdobeno korálkem meruňkové barvy. K tílku je ze předu přišita Italská vlajka která tvoří jakési pončo. Navržen byl také bílý návlek na nohu s nápisem ,,Italia“.

5.Disciplína - Svatební šaty - fotografie

                     

 

6.Disciplína - Dobové šaty - fotografie

                     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NOVINKY:
----------------------

Spuštění stránek
dne:15.září 2009

----------------------
Přehledy:
disciplín
zde:
----------------------

Soutěžící 2.ročníku přehled: zde:
----------------------

Pravidla pro 2.ročník zde:
----------------------

design by latoya 2009
Zpět na index Zpět na úvodní stránku