wz
 
 
 

 

 

Porota
První ročník (2010)
Soutěžící 1.ročníku
Ceny pro vítěze
Spoznoři
DiskuzeSoutěžící č.3B


Soutěžící: Hortenzie
Věk: 42let
Město: Ústí nad Labem

Kontinent a stát: Eropa č.8 (Rusko - bývalý SSSR - Evropská část)
Jméno panenky: Elisa

 

Registrační fotografie

                   

Jméno: Elisa
Věk: 16
Povolání: Studentka taneční školy
Bydliště: Moskva, Rusko

úvodní příběh: Elisa se narodila v dubnu roku 1994 do rodiny učitelky střední školy a lékaře. Pochází ze dvou dětí. Od malička se věnuje tanci a zpěvu. Je to mladá moderní dívka, která ráda poznává vše nové, ctí rodinu a pomáhá druhým. Do soutěže ji přihlásila maminka, aby jí pomoha splnit sen.

1.Disciplína - Promenáda v plavkách -fotografie

           

Elisa se právě nachází na módní přehlídce v Miláně. Po molu se pohybuje jako ladná labuť a všichni fotografové cvakají fotoaparáty tak rychle jak jen je to možné. Její dlouhé plavé vlasy jí vlají kolem těla. Ta podívaná opravdu stojí za to. Elisa má na sobě plavky od Ninochky Nikitichenko. Plavky jsou ze zářivě růžové plavkoviny, pošité metalicko-červenými korálky, které ladí s jejími doplňky, zvláště s červeno-růžovými střevíčky. V plavkách se lze opalovat i koupat. Jsou jemné, nenásilné, nežné a krásně podtrhují ladnou postavu Elisy.

2.Disciplína - Volná disciplína - fotografie

             

 

                   

Náplní jejího života a její velkou láskou je tanec. Tím, že chodí do taneční školy se spoustu druhů tanců naučí, ale ve svém volném čase zkousí i takové tance, které se ve škole nevyučují. Pro tuto volnou disciplínu si Elisa zvolila scénický balet, který ve škole vyučuje její oblíbená profesorka. Po dohodě s ní k tomuto tanci přidala jednotlivé taneční prvky z jiných tanců, výsledkem se stalo jedinečné umělecké dílo. Její tanec zaujme diváka jakékoliv věkové kategorie. Šaty krásně kopírjí její ladné pohyby. Jsou uháčkované z bavlněné příze a zdobené korálky.

 

 

3.Disciplína - Večerní toaleta pro Miss

           

Elisa měla rozlučkový večírek se svojí třídou. Chtěla si vzít krásné dlouhé meruňkové šaty, ale bohužel její švadlena dlouhodobě onemocněla. Elisa si tedy šaty vypůjčila. Jsou to krátké, barevné, koktejlky z flitrové látky, zdobené nabíranými kanýry. Padly jí jako ulité a cítila se v nich báječně, protože byl nádherný teplý večer a tyto šaty jsou vzdušné a elegantní zároveň. Je prostě hvězdou večera

4.Disciplína - Národní kroj - fotografie

               

Elisa chtěla všem přiblížit trochu historie v dřívějším oblékaní. Zkombinovala šaty ze současnosti s prvky z minulosti a vznikl tak neobvyklý model. Šaty a šátek zdobí vyšívaná stuha. Stejnou stuhu jako na šátek použila i na svůj cop. Posuďte sami jak se jí to povedlo.

5.Disciplína - Svatební šaty - fotografie

                     

 

6.Disciplína - Dobové šaty - fotografie

                     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NOVINKY:
----------------------

Spuštění stránek
dne:15.září 2009

----------------------
Přehledy:
disciplín
zde:
----------------------

Soutěžící 2.ročníku přehled: zde:
----------------------

Pravidla pro 2.ročník zde:
----------------------

design by latoya 2009
Zpět na index Zpět na úvodní stránku