wz
 
 
 

 

 

Porota
První ročník (2010)
Soutěžící 1.ročníku
Ceny pro vítěze
Spoznoři
DiskuzeSoutěžící č.3C


Soutěžící: Hortenzie
Věk: 42let
Město: Ústí nad Labem

Kontinent a stát: Afrika č.3 (Maroko)
Jméno panenky: Aleesha

 

Registrační fotografie

                   

Jméno: Aleesha
Věk: 19
Povolání: studentka vysoké školy
Bydliště: Rabat, Maroko

úvodní příběh: Aleesha je dcerou Maročana a Češky. Otec studoval v Praze a zamiloval se do krásné češky. Narodila se jim dcerka, která vyrostla v půvabnou míšenku, ve které se snoubí marocký temperament a milá povaha. Mezi její zájmy patří: historie, cestování, fotografování a tanec. Do soutěže se přihlásila sama, protože chtěla zkusit něco nového v rodné zemi své maminky.

1.Disciplína - Promenáda v plavkách -fotografie

           

Aleeshe přišel jednoho dne dopis, její prarodiče z matčiny strany ji pozvali k sobě do Prahy na prázdniny. Leesh to s radostí uvítala. Jakmile dorazila šla se hned podívat do místního aquaparku v novém modelu od francouzské módní návrhářky Veronique LaFemme. Všechny přítomné ženy se za ní závistivě otáčely a mužům mohly vypadnout oči. Aleesha má plavky z elastické plavkoviny oranžové barvy, která jí připomíná barvu pouště, kde zůstali její rodiče. Jsou decentně zdobeny stříbrnými korálky. Doplňky jsou z téhož materiálu.

 

2.Disciplína - Volná disciplína - fotografie

             

 

Pro tuto volnou disciplínu si Aleesha zvolila orientální tanec se svíčkami. V její zemi většina žen tančí s různými pomůckami a mezi její oblíbené patří právě svíčky. Jsou krásně zdobené a používají se vonné. Vystoupení Aleeshy zanechá v divákovi nepopsatelný zážitek. Její kostým je ušitý z drahého multišifonu doveženého z Dubaje. Její vystoupení doprovází melodická hudba a příjemná vůně svíček.

 

 

3.Disciplína - Večerní toaleta pro Miss

           

Aleeshu pozvala charitativní společnost na jejich akci. Výtěžek byl věnován opuštěným dětem z dětských domovů. Na tento večer si oblákla jednoduché uplétové šaty zdobené zlatem. Aleesha ma velmi dobrou postavu a tak není divu, že tyto úzké šaty jí skvěle padnou.

4.Disciplína - Národní kroj - fotografie

               

Aleesha: "V Maroku jsou kaftany nošeny pouze ženami, a jsou podstatně odlišné od svého tureckého protějšku, jde o originální marocké oblečení. Může být přehnaně elegantní či extrémně formální, záleží na zvoleném materiálu(stejně jako u západních šatů). Lze jej nosit od slavnostních večeří, až po pohřby či svatby." Tolik praví encyklopedie. Aleesha si zvolila látku na ušití kaftanu z jemného materiálu, s ananasy. Opět v její obůíbené barvě pouště.

5.Disciplína - Svatební šaty - fotografie

                     

 

6.Disciplína - Dobové šaty - fotografie

                     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NOVINKY:
----------------------

Spuštění stránek
dne:15.září 2009

----------------------
Přehledy:
disciplín
zde:
----------------------

Soutěžící 2.ročníku přehled: zde:
----------------------

Pravidla pro 2.ročník zde:
----------------------

design by latoya 2009
Zpět na index Zpět na úvodní stránku